Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 19:51
Новини: Політика
12600

А.Пінчук: випускників ВНЗ забезпечать першим робочим місцем

Випускники вищих навчальних закладів будуть забезпечені першим робочим місцем. Про це розповів народний депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук, повідомили ІМК у прес-службі ПР.

"За проектом документа (який був зареєстрований 9 листопада за № 7347. - Ред.), студенти останніх курсів (4-5 курс) за умов проходження на підприємстві переддипломної або навчально-виробничої практики отримують можливість працевлаштуватися на цьому ж підприємстві. Роботодавці у свою чергу отримають державну підтримку у вигляді звільнення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", - наголосив А.Пінчук.

Відповідно до законопроекту, роботодавці будуть зобов’язані щорічно не пізніше 15 квітня надавати державній службі зайнятості відомості про наявні й можливі вакансії на поточний рік, а до 20 травня кожного року державна служба зайнятості буде зобов’язана довести інформацію про вакансії, що підпадають під визначення першого робочого місця, до відома керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів. 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram