Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 03 липня 2022 23:17
Новини: Економіка
19560

Половина залізничних переїздів знаходяться у незадовільному стані – ДАІ

Під час обстеження 7425 залізничних переїздів виявлено, що 3460 з них знаходяться у незадовільному експлуатаційному стані. Про це під час прес-конференції заявив керівник прес-служби Департаменту Державної автомобільної інспекції Євген Кравець, передає кореспондент ІМК.

За його словами, світлофорна та звукова сигналізації у зіпсованому стані на 297 переїздах, видимість потягів не забезпечена на 318-ти, відсутні або пошкоджені дорожні знаки на 1091 переїзді. У зв’язку з цим 1787 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Він також повідомив, що критична ситуація склалася на залізничних переїздах АР Крим, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей та міста Київ, на території яких більше 50% залізничних переїздів мають значні недоліки в експлуатаційному утриманні. При цьому в Миколаївській області таких переїздів – 94%, у АР Крим та Києві – 82%, у Чернівецькій області – 79%, у Херсонській – 77%, у Запорізькій і Хмельницькій областях – 75%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram