Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 04:46
Новини: Економіка
7170

У Німеччині обговрили поглиблення українсько-німецького партнерства в аграрному секторі - МЗС

Посол України в Німеччині Наталія Зарудна обговорила з Державним секретарем Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Робертом Клозом питання поглиблення українсько-німецького партнерства в аграрному секторі в контексті посткризового розвитку України та Німеччини. Про це ІМK повідомили в прес-службі МЗС.

 

Німецьку сторону було поінформовано про розвиток економіки України, передусім сільськогосподарської галузі у 2010 році, а також про останні кроки уряду щодо поліпшення інвестиційного та ділового клімату в нашій державі.

Велика увага була приділена діяльності двостороннього аграрного комітету, регулярність проведення засідань якого сприятиме позитивній динаміці розвитку співробітництва між аграріями двох країн. Сторони позитивно оцінили набутий досвід у цій сфері, особливо сприяння з боку Німеччини в модернізації українського сектора АПК, а також реалізацію конкретних інвестиційних проектів, зокрема у сферах біотехнологій та відновлювальної енергетики, рослинництва, тваринництва, хмелярства.

Значна увага була приділена питанню створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, при цьому німецька сторона чітко висловилася за лібералізацію торгівлі продовольчими товарами, що відповідатиме інтересам всіх сторін. Саме це питання стане предметом дискусії на Третьому саміті міністрів сільського господарства країн світу, що відбудеться в рамках міжнародної виставки "Зелений тиждень" у Берліні в січні 2011 року.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...