Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 19:01
Новини: Культура
15525

Оголошено номінантів літературної премії "Дебют"

Журі незалежної літературної премії "Дебют" на чолі з Марком Розовським оголосило список фіналістів літературної премії, яку вручають авторам до 25 років. Про це кореспонденту ІМК повідомили в оргкомітеті премії.

Так, у номінації "Велика проза" представлені "Повість про сміттєвий бак" Катерини Камаут (Санкт-Петербург), "На районі" Євгена Поліщука (Омськ) і "Тиха вода" Ольги Римші (Новосибірськ).

У номінації "Мала проза" фіналістами стали автори оповідань: Ганна Гераскін (Київ) - "Я тебе не чую", Ілля Луданов (Узлова) - "Секрет небосхилу", Борис Пейгін (Сіверськ) - "Життя Сергія Іпсіланті", Андрій Симонов (Москва) - добірка оповідань.

У номінації "Поезія", де відбір був здійснений з 34 кандидатів, до списку потрапили: Олексій Афонін з віршами зі збірки "Вода і час"(Санкт-Петербург), а також Анна Орліцька (Москва) та Галина Римбу (Омськ) із добірками віршів.

У номінації "Драматургія" на премію претендують: Марія Зелінська (Ростов-на-Дону) з твором "Чуєш?", Ярослава Пуліновіч (Єкатеринбург) з "Він пропав без вісті" та Володимир Чесноков (Санкт-Петербург) - "Нудьга дванадцятого року".

Фіналістами премії серед авторів есе стали: Федір Єрмошин (Одінцово) з добіркою есе, Максим Кайнер (Іжевськ) із есе "Покоління періоду напіврозпаду СРСР", Тетяна Мазепина (Брянськ) - "Подорож у бік раю. У Єгипет по землі" й Олена Погоріла (Зарічний) із циклом есе "Портрети".

У 2010 році крім традиційних для премії номінацій також вручать спеціальний приз за найкращий твір у жанрі фантастики. Цей приз вирішили вручити з ініціативи засновника премії "Дебют", керівника фонду "Покоління" Андрія Скоча, оскільки в 2010 році на конкурс надійшло багато хороших творів у цьому жанрі. Лауреат призу вже відомий – ним стала Анастасія Титаренко з Києва з романом "Іржаві квіти".

Премія "Дебют" у 2010 році вручається водинадцяте. Церемонія нагородження лауреатів премії відбудеться 7 грудня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...