Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 05:39
14940

19 посадовців відповідатимуть за порушення законодавства щодо ринку зерна - ГПУ

Генеральною прокуратурою проведено перевірки дотримання законів, що регулюють порядок функціонування ринку зерна. Згідно з результатами, ГПУ внесено подання про усунення порушень у діяльності Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку. Про це ІМК повідомили у прес-службі ГПУ.

За повідомленням, Держконтрольсільгосппрод розробив заходи щодо їх усунення. Під час розгляду документа прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 19 посадовців. 

Під час перевірок, які проведені Генеральною прокуратурою, виявлено низку порушень законів органами державного контролю.

Зокрема, за відсутності дозвільних документів державних органів пожежного нагляду, охорони праці та промислової безпеки, санітарно-епідеміологічної служби та охорони навколишнього природного середовища Держінспекцією з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку і територіальними підрозділами у Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій і Черкаській областях видавалися сертифікати відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки. Державні інспектори через відсутність відповідної акредитації лабораторії не визначали наявність генетично модифікованих організмів.

Наведені факти не сприяють здійсненню ефективної державної політики у сфері державного контролю якості сільськогосподарської продукції, зокрема, зерна та продуктів його переробки, що призводить до порушення прав споживачів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...