Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 17:36
Новини: Політика
14370

В.Кличко звернувся до Президента В.Януковича щодо Податкового кодексу

Сьогодні, 20 листопада, відбулися збори депутатів місцевих рад від політичної партії "УДАР" - "Українського Демократичного Альянсу за Реформи". Учасники зборів проголосували за звернення до Президента України з вимогою застосувати право вето до прийнятого парламентом нового Податкового кодексу. Про це ІМК повідомили у прес-службі партії.

"Наша політична сила поділяє думку громадськості про те, що новий Податковий кодекс не відповідає інтересам українських підприємців. Цей документ буде не лише перешкоджати розвитку економіки країни у складний кризовий період, але й унеможливить становлення України як демократичної держави", – наголосив під час зборів голова політичної партії "УДАР"Віталій Кличко.

На зборах також підбили підсумки виборів до органів місцевого самоврядування, говорили про створення ефективної системи взаємодії між депутатами від "УДАРу" та виборцями. "Понад 350 депутатів від нашої політичної сили працюватимуть в обласних, міських, районних та селищних радах. Це результат, яким ми, як молода політична сила, можемо пишатися. Але разом з тим – це величезний кредит довіри від людей. Тому сьогодні ми маємо сконцентруватися на вирішенні проблем місцевих громад", – переконаний лідер "УДАРу".

В.Кличко зазначив, що сьогодні в Україні необхідно невідкладно розв’язувати велику кількість важливих і гострих проблем саме на місцевому рівні: "Зверніть увагу, що в європейських країнах місцева політика – неполітична, адже на місцевому рівні вирішуються конкретні господарські проблеми".

За словами політика, для реалізації цього наміру партія готова запропонувати у кожній міській, обласній та сільській раді, де працюватимуть депутати від "УДАРу", такий собі "порядок денний", що складатиметься з найважливіших питань, які необхідно вирішувати негайно. "Для цього ми готові об’єднуватися із депутатами інших політичних сил, котрі мають бажання разом із нами узяти на себе відповідальність за рішення цих проблем. Ми виступаємо за створення таких неполітичних коаліцій", – наголосив В.Кличко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram