Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 12:37
Новини: Економіка
10620

О.Папаіка провів заключну зустріч з місією МВФ

Сьогодні, 22 листопада, відбулася заключна зустріч голови ДПА України Олександра Папаіки з місією Міжнародного валютного фонду на чолі з керівником місії – старшим економістом податково-бюджетного департаменту МВФ Пітером Баррандом. Про це ІМК повідомили в прес-службі ДПА.

 

На зустрічі також були присутні начальник Управління міжнародних зв’язків ДПА України Юрій Гладун, директор Департаменту розвитку та модернізації ДПС Василь Гаврилюк, керівники структурних підрозділів ДПА України, радник з питань надання технічної допомоги податково-бюджетного департаменту МВФ Томас Сторі, заступник директора департаменту оподаткування великого бізнесу та міжнародного оподаткування МВФ Марк Конза.

"Приємно відзначити, що за час вашого перебування в Україні відбулася важлива історична подія – ухвалення Податкового кодексу. Він затверджений з урахуванням усіх поправок, прогнозного бачення рекомендацій МВФ, досвіду світової спільноти. Податкова конституція країни вже є. Тепер ми поступово будемо інтегруватися у світове економічне товариство, щоб була взаємна довіра, вільна торгівля та інтернаціональні підходи до вирішення соціальних питань", – відзначив Олександр Папаіка.
За його словами, Державна податкова адміністрація України вживатиме всіх заходів для гарантування економічної безпеки країни, виведення економіки з тіні та виконання бюджету.

Місія МВФ працювала в ДПА України протягом двох тижнів. Представники місії мали зустрічі з провідними фахівцями та знайомилися зі станом впровадження проекту "Модернізація державної податкової служби України -1”.
У пам’ятній записці представники Міжнародного валютного фонду підготували рекомендації, зауваження та пропозиції щодо реформування та подальшої роботи органів ДПС.

Вони, зокрема, відзначили позитивні результати роботи Державної податкової адміністрації України щодо впровадження системи подання звітності в електронному вигляді та перехід до автоматичного відшкодування податку на додану вартість.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...