Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 17 червня 2019 10:25
Новини: Політика
11760

"Партію місцевого самоврядування" очолив Ю.Бауман

Міністерство юстиції отримало офіційне повідомлення Політичної партії "Партія місцевого самоврядування" про зміну партійного лідера. Про це ІМК повідомили в прес-службі відомства.

 

Згідно з повідомленням, надісланим до Мін‘юсту, замість Олексія Ржечицького головою партії обрано Юрія Баумана. Таке рішення ухвалив партійний з'їзд та Правління партії 12 вересня 2010 року.

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни у складі керівних органів Політичної партії "Партія місцевого самоврядування" та внесло зміни до Реєстру політичних партій України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як відомо, відповідно до Закону "Про політичні партії в Україні" партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхньої адреси та місця розташування в тижневий термін після прийняття рішень із цих питань.

"Партію місцевого самоврядування" зареєстровано в Міністерстві юстиції 13 липня 2009 року та внесено до Реєстру політичних партій під № 171.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram