Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 12:20
Новини: Політика
15420

У МЗС прокоментували План дій щодо запровадження безвізового режиму

МЗС вважає надання ЄС Україні Плану дій щодо запровадження безвізового режиму спільним досягненням України та ЄС і яскравим свідченням готовності Євросоюзу до подальшого поглиблення відносин з Україною в усіх сферах. Про це ІМК повідомили у прес-службі МЗС.

"Цього року Україна досягла відчутного прогресу у відповідних сферах. У цьому контексті слід відзначити прийняття законодавства щодо захисту персональних даних, приєднання до низки важливих конвенцій Ради Європи, розробку державної політики у сфері управління міграцією, інтегрованого управління кордонами, боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків, боротьби з корупцією, започаткування роботи із запровадження паспортів з біометричними даними. Правоохоронні органи України продемонстрували високі результати у боротьбі з нелегальною міграцією, організованою злочинністю, незаконним обігом наркотиків", - зазначив заступник Міністра закордонних справ Павло Клімкін.
МЗС разом з іншими причетними міністерствами і відомствами України продовжить активну взаємодію з профільними інституціями та державами-членами ЄС з метою успішного виконання Плану дій, зазначив міністр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...