Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 07:40
20415

Україна готує 1% іноземних спеціалістів - МОН

Сьогодні, 23 листопада, за участі заступника міністра Євгена Суліми у МОН відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів України на тему "План дій та заходи забезпечення підвищення конкурентоспроможності системи підготовки національних кадрів для зарубіжних країн". Про це ІМК повідомили в прес-службі МОН. 

 

"Наша держава накопичила великий досвід підготовки фахівців для зарубіжних країн. Сьогодні у 150 країнах світу працює близько 350 тис. іноземних випускників вишів", - поінформував присутніх Є.Суліма.

За словами заступника міністра освіти і науки, маючи значний експертний потенціал, передусім у сфері вищої професійної освіти, Україна реалізує його не повною мірою, адже на частку нашої країни, за останніми даними, припадає лише 1% від загального числа іноземних громадян, які навчаються у світі. У той час коли частка Сполучених Штатів становить 22%, Великої Британії – 12%, Німеччини – 9%, Франції – 8%, Австралії – 8,2%, Китаю – 5%, Японії – 4,2%, Росії – 3%.

Є.Суліма зазначив, що мета зустрічі – вислухати всі пропозиції учасників наради стосовно збільшення кількості іноземних студентів, що навчатимуться в Україні та сприяти покращенню іміджу України за кордоном, як держави, що надає якісні освітні послуги.

"Успішне реформування системи вищої освіти України не можливе без її виведення на передові місця на світовому ринку освітніх послуг та залучення додаткових фінансових ресурсів для інвестицій у науку і в майбутнє вищої освіти", - зазначив заступник міністра.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...