Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 19 липня 2019 17:16
Новини: Політика
15210

Європарламентарі закликали Єврокомісію допомагати українській владі

Європейський парламент зазначає, що зміцнення верховенства права та поваги до основних свобод буде мати вирішальне значення для досягнення контрольних показників у процесі лібералізації візового режиму. Про це йдеться в резолюції Європарламенту, повідомляє ІМК.

"Вітаємо План дій щодо лібералізації візового режиму для України, узгоджений на 14-му маміті ЄС-Україна 22 листопада 2010 року. Розглядаємо План дій як практичний інструмент для просування необхідних реформ у відповідних галузях. Вказуємо, зокрема, що зміцнення верховенства права та поваги до основних свобод буде мати вирішальне значення для досягнення контрольних показників у процесі лібералізації візового режиму", - сказано в резолюції.

Європарламентарі закликали Європейську комісію допомагати українській владі в її зусиллях щодо лібералізації візового режиму.

Також у документі Європарламент закликає українську владу ретельно розслідувати зникнення Василя Климентьєва, головного редактора газети, що фокусує увагу на висвітленні фактів корупції в Харківській області.
Окрім цього, європарламентарі наполегливо закликають український парламент прийняти проект закону "Про доступ до публічної інформації" відповідно до європейських та міжнародних стандартів.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram