Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 27 червня 2019 15:13
Новини: Політика
13155

О.Лавринович розповів європейським міністрам юстиції про судову реформу

Міністр юстиції України Олександр Лавринович презентував на 30-й Конференції міністрів юстиції держав-членів Ради Європи кроки, що здійснюються в Україні для реформування судової системи. Про це ІМК повідомили в прес-службі Мін'юсту.

 

Конференція міністрів юстиції держав-членів Ради Європи присвячена перспективам модернізації європейської системи юстиції в контексті забезпечення прозорості та ефективності її функціонування. На конференції міністри юстиції держав-членів Ради Європи презентують національні досягнення в заявлених на конференції темах. За підсумками конференції очікується ухвалення рекомендаційної резолюції, в якій європейські міністри юстиції висловлять для Ради Європи своє бачення щодо функціонування системи юстиції в європейських країнах.

Так, у своїй промові міністр юстиції зупинився на основних новелах і прогресивних положеннях ухваленого в липні Закону України "Про судоустрій та статус суддів", які спрямовані на становлення в Україні незалежної і водночас прозорої системи правосуддя.

Міністр юстиції України поінформував європейських колег про кроки, зроблені в напрямках удосконалення системи судів, процедури призначення суддів, щодо реформування механізму притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, нового порядку судового адміністрування, гарантій забезпечення суддів, створення нових механізмів забезпечення незалежності суддів.

Міністр юстиції України наголосив, що реалізація судової реформи покликана не лише вивести на якісно новий рівень систему правосуддя в українській державі, але й мінімізувати в Україні наслідки такого загального, притаманного не лише українському правосуддю, явища, як корупція в судах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...