Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 24 липня 2019 07:21
Новини: Економіка
15360

С.Тігіпко розповів про революційні зміни в будівельній галузі

Реформи в будівництві прискорять розвиток не лише цієї галузі, а й усієї країни. Про це віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив на засіданні урядового комітету з питань економічної політики, яке проходило під його головуванням. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМУ.

 

Окрім інших питань, на урядовому комітеті розглянули і схвалили проект закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

"Цей законопроект, який готувався за участю міжнародних експертів, вітчизняних фахівців та представників об’єднань підприємців, розпочинає революційні зміни в будівельній галузі. Кардинальне скорочення та спрощення дозвільних процедур, за нашими розрахунками, дозволить збільшити обсяги будівництва та залучити до країни додаткові інвестиції", – зауважив віце-прем’єр-міністр.

За словами С.Тігіпка, прийняття закону дозволить зменшити кількість кроків інвестора в питаннях дозвільних процедур з 93 до 9, а строк отримання всіх необхідних дозволів скоротиться з 415 до 60 днів.

"Цей закон матиме важливе значення і для боротьби з корупцією. За даними самих будівельників, після усунення зайвих процедур собівартість будівництва зменшиться на 15-20%", - підкреслив урядовець. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram