Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 19:01
Новини: Політика
15555

М.Азаров: бюджет треба ухвалити до 20 грудня (доповнено)

"Ми повинні в будь-якому випадку ухвалити бюджет до 20 грудня", - про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів прем’єр-міністр Микола Азаров, передає ІМК.

 

 

 

Прем’єр-міністр сказав, що є два шляхи вирішення проблеми із Податковим кодексом. За його словами, в одному випадку Президент повертає документ до парламенту із погодженими з підприємцями пропозиціями, і Верховна Рада його ухвалює зі змінами.

Другий шлях, зазначив Прем’єр-міністр, дозволяє Президенту підписати Податковий кодекс. Але він набуде чинності тільки з тими змінами, які Президент погодить із підприємцями. Тоді Верховна Рада буде вимушена ухвалити зміни до Податкового кодексу. "Це рівноцінні шляхи... Але різниця в тому, що ми або одразу починаємо працювати над бюджетом, або ні... Ми повинні в будь-якому випадку ухвалити бюджет до 20 грудня. Потім треба буде одразу приймати місцеві бюджети... Від цього залежать і зарплати, і фінансування лікарень", - сказав М.Азаров.

М.Азаров зазначив, що був "приємно здивований", що люди розуміють державні підходи.

"Вони мені кажуть, що розуміють – бюджет треба прийняти вчасно. Вони розуміють, що країна не може жити без бюджету. Тому, якщо люди виходять з державних позицій, але мають свій бізнес-інтерес, ми це чудово розуміємо. Ми маємо чути один одного, тож є два варіанти рішення – або ветування кодексу і одразу ті пропозиції, що ми напрацюємо внести до парламенту у вигляді законодавчих пропозицій, щоб парламент терміново розглянув їх (пропозиції. – Ред.) і вніс поправки до Податкового кодексу, тоді Податковий кодекс буде прийнято і бюджетний процес (стартує. – Ред.)", - зазначив М.Азаров.

На його думку, другий варіант розвитку подій "більш бажаний".

За його словами, дуже важливо синхронізувати процес внесення змін до Податкового кодексу і прийняття Держбюджету на 2011 рік.

Нагадаємо, сьогодні очікується, що М.Азаров зустрінеться з підприємцями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...