Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 03:39
Новини: Політика
15330

ЦВК внесла зміни до складу ТВК, що здійснюють підготовку до міцевих виборів

Сьогодні, 29 листопада, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів голова комісії Володимир Шаповал. Комісія розглянула особисті заяви про складення повноважень голів територіальних виборчих комісій, секретарів комісій та членів ТВК. Про це ІМК повідомили у прес-службі ЦВК. 

За підсумками цього розгляду ЦВК внесла зміни до складу ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня № 355 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Зокрема, у дев’яти регіонах достроково припинено повноваження або звільнено від виконання обов’язків без припинення членства в комісії 7 голів ТВК, 2 секретарів комісій та 4 членів ТВК. При цьому замість звільнених посадових осіб у керівному складі комісій було призначено нових голів і секретарів ТВК.

За сумлінне виконання службових обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень Подякою ЦВК відзначено В.Губаря.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...