Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 06:21
Новини: Здоров'я
13785

Україна першою серед країн СНД вступила в PIC/S

Сьогодні, 30 листопада 2010 року, в Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України відбулася прес-конференція на тему: "Приєднання Держлікінспекції МОЗ до PIC/S". Про це ІМК повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

Участь у заході взяли голова Держлікінспекції МОЗ України Олексій Соловйов та керівник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ігор Поканевич.

"Ще 2003 року Україна заявила про свій намір приєднуватися до Системи PIC/S. У 2004 році була подана офіційна заявка на вступ. Приєднання Держлікінспекції МОЗ до PIC/S у першу чергу є свідченням високої довіри міжнародної фармацевтичної спільноти до наявної в Україні системи державного контролю якості лікарських засобів. Світове визнання спроможності нашої держави формувати та забезпечувати функціонування наявної системи на рівні світових стандартів - це констатація того, що українська держава в особі Держлікінспекції МОЗ гарантує громадянам України забезпечення ліками такої ж високої якості, які споживають громадяни найбільш розвинутих країн світу", - наголосив голова Держлікінспекції МОЗ.

Вже сьогодні, за словами голови Держлікінспекції, кількість фальсифікованих ліків починає зменшуватись.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...