Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 00:31
15855

В Україні близько 13% "круглих оптимістів" - опитування

В Україні близько 13% "круглих оптимістів", тобто тих людей, яких нічого не засмучує в житті. Переважна більшість серед опитаних, які дали саме таку відповідь, - молодь. Про це ІМК повідомили в соціологічній групі "Рейтинг", яка 4-11 жовтня провела опитування на тему: "Що засмучує українців".

Згідно з дослідженням, найбільше засмучує українців рівень їх доходів - 40% відповідей, стан їх здоров’я - 31%, стан здоров’я їхніх близьких - 25% і невпевненість у майбутньому - 21%.

Крім того, українців засмучує відсутність роботи, яка б приносила задоволення - 15%, що у 1,5 рази більше, ніж відсутність роботи як такої - 9%. Також частині опитаних - 15% не приносить радості їх житло, засмучує необлаштоване життя їх дітей - 10%.

Кожного десятого засмучують нереалізовані можливості і таланти, а також відчуття безвиході - 7%, емоційний стан - 5%, самотність - 5%, хатня робота - 4%, відносини з дітьми - 4%, відносини з дружиною/чоловіком, шлюб - 4%. Ще 3% засмучуються через сусідів, а також через заздрість оточуючих.

Лише 1% опитаних засмучує стан їх духовності і 2% - рівень їх знань.

В опитуванні взяли участь 2000 респондентів віком від 18 років і старші. Помилка репрезентативності дослідження: для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 3%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2,6%, і для значень, близьких до 10% - не більше 1,8%. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...