Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 06:26
Новини: Політика
16365

М.Азаров разом з Д.Фірташем зустрілися з представниками організацій-роботодавців

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з представниками організацій-роботодавців на чолі з головою Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Дмитром Фірташем і головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром Олійником. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМУ.

Сторони обговорили стан і перспективи реалізації системних реформ, ініційованих Президентом України.

"Важливо, щоб у ході реформування країни у влади склався постійний конструктивний діалог з інститутами громадянського суспільства, і серед перших – з роботодавцями", - підкреслив М.Азаров.

Глава Уряду призначив відповідальним за діалог з Федерацією роботодавців Міністра Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова.

Представники роботодавців, підприємства яких створюють понад дві третини валового національного продукту і які утримують більш ніж половину робочих місць в Україні, схвально оцінюють прийняття Податкового кодексу і, в цілому, курс системних реформ.

"Ми розуміємо, що ноша реформа дуже тяжка, але водночас чудово розуміємо, що не можна допустити банкрутства країни. Тому готові частину відповідальності за здійснення реформ брати на себе", - заявив Д.Фірташ.

Сторони домовились здійснювати моніторинг запровадження податкової реформи і здійснювати постійні консультації щодо необхідного коригування норм Податкового кодексу, яке визначиться практикою. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...