Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 15:46
Новини: Політика
20610

Україна та Естонія розвиватимуть електронну демократію

Сьогодні, 8 грудня, у посольстві Естонської Республіки в Києві був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері інформаційного суспільства, електронної демократії, електронного урядування та комунікаційних технологій між Державним комітетом України з питань науки, інновацій та інформатизації, Міжнародним фондом "Відродження", Академією електронного урядування Естонії і Фондом відкритої Естонії. Про це ІМК повідомили у прес-службі Держкомінформнауки.

Підписання відбулося у присутності Надзвичайного та повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Яана Рейні, Голови Держкомінформнауки Володимира Семиноженка і виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження" Євгена Бистрицького.

Меморандум сприятиме поширенню ідей відкритого суспільства та реалізації в Україні проекту електронного урядування. Зокрема, ним передбачено навчання держслужбовців електронній політиці. Зазначимо, що діяльність організацій, які виступили ініціаторами підписання Меморандуму, передбачає консультування щодо різноманітних електронних проектів.

В рамках реалізації Меморандуму у 2011 році в Києві планується провести Міжнародний науковий конгрес з проблем розвитку інформаційного суспільства. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram