Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 23:56
Новини: Політика
13980

В Україні видали підручник по боротьбі з корупцією

Національна академія державного управління при Президентові України видала навчальний посібник під назвою "Запобігання та протидія корупції". Про це ІМК повідомили у прес-службі АМКУ.

Презентація підручника відбулася сьогодні в рамках "круглого столу" з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, який, згідно з рішенням Генеральної асамблеї ООН, відзначається 9 грудня.

Посібник вийшов за редакцією завідувача кафедри управління суспільним розвитком Академії Анатолія Михненка, який очолював авторський колектив. Підручник розрахований на державних службовців, науковців, викладачів, слухачів, аспірантів та докторантів, працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших фахівців, які професійно займаються проблемами протидії корупції.

"Корупція – це вкрай негативне явище, що руйнує саму державність, і ми вважаємо, що знання того, як протидіяти та запобігати корпуційним діянням, є необхідним для України сьогодні. Для всіх нас є дуже важливим і те, яку країну ми залишимо нашим дітям, адже вони мають право бути щасливими і жити в справедливій і заможній державі", – зазначив А.Михненко, презентуючи навчальний посібник.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, сьогодні відзначається Міжнародний день протидії корупції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...