Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 24 червня 2019 18:48
Новини: Політика
13215

Ю.Мірошниченко: боротьба з корупцією - перевага адмінреформи

Боротьба з корупцією є однією із суттєвих переваг проведення адміністративної реформи. Таку думку висловив народний депутат від фракції Партії регіонів, Представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, повідомили ІМК у прес-службі політика.

Ю.Мірошниченко заявив, що робота над законопроектом про проведення адміністративної реформи завершиться найближчим часом. "Поставлене Президентом завдання якомога швидше прийняти бюджет на 2011 рік, врахувавши адміністративну реформу, скоротивши при цьому бюджет на утримання органів державної влади, свідчить про те, що подібні наміри не лише декларуються, але й реально впроваджуються", - зауважив народний депутат.

Політик підкреслив, що зміст адмінреформи не обмежується лише скороченням чиновників державного апарату, але й полягає у необхідності передачі певних функцій органам місцевого самоврядування.

"Держава дбатиме про встановлення правил суспільного життя, здійснюватиме контроль за їх виконанням, а невластиві демократичній державі, її органам, функції будуть передані або на рівень громадянського суспільства, або до органів місцевого самоврядування. Не слід керуватися недостовірною інформацією, потрібно дочекатися оприлюднення офіційної інформації. Така ідеологія адміністративної реформи зорієнтована на запровадження європейських стандартів. І я сподіваюсь, що вже найближчим часом люди відчують суттєве зменшення адміністративного тиску", - пояснив Представник Президента.

При цьому парламентар зазначив, що державним службовцям доведеться підтвердити свою кваліфікацію та виборювати на конкурентних засадах право представляти суспільство, працюючи в органах державної влади. За словами Ю.Мірошниченка, суспільство від того лише виграє. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram