Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 08:19
16260

Податкова міліція Львівщини не порушила 400 кримінальних справ, - прокуратура

Органами прокуратури Львівської області за результатами проведених перевірок в УПМ ДПА у Львівській області з питань додержання вимог кримінального та кримінально-процесуального законодавства при прийнятті рішень про відмову в порушенні кримінальної справи, у продовж 2010 року скасовано понад 400 незаконних постанов про відмову в порушенні кримінальної справи. Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Загалом із згаданої кількості вищевказаних постанов, винесених оперативними працівниками підрозділів УПМ ДПА у Львівській області з порушенням вимог ст.32 Кримінально-процесуального кодексу України, апаратом прокуратури Львівської області виявлено 28 незаконних постанов про відмову в порушенні кримінальної справи, які скасовані з одночасним порушенням кримінальної справи. На даний час, до суду уже скеровано 8 таких кримінальних справ.

 

Зокрема, у листопаді поточного року за наслідками вказаної перевірки прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу відносно гр.Ч. та інших осіб за фактом вчинення ними фіктивного підприємництва – заснування фіктивних підприємст, які входять в конгломерат "конвертаційного центру", з метою ухилення від сплати податків, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.205 КК України.

У процесі розслідування вказаної кримінальної справи, вилучено кошти в сумі 1 млн.134 тис.грн., 24 тис. 280 дол. США, 1130 євро, 5 банківських карток. Крім цього, з метою забезпечення відшкодування завданих злочинами збитків, органами досудового слідства на підставі рішень суду зупинено видаткові операції на 13 рахунках суб'єктів підприємництва у банківських установах.

 

На даний час, органом досудового слідства у порядку ст.115 КПК України затримано в якості підозрюваних у вчиненні наведених злочинів осіб, відносно яких порушено вказану кримінальну справу.

 

Хід розслідування у даній кримінальній справі перебуває на постійному контролі в прокуратурі Львівської області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...