Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 22:18
Новини: Економіка
15570

"Укрморрічфлот" продовжить відроджувати Дніпро

Після реформування Державна адміністрація морського і річкового транспорту продовжить роботу із відродження судноплавства по внутрішніх водних шляхах та повернення втрачених обсягів перевезень. Про це ІМК повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

"Ми визначили цілі та план дій щодо відродження судноплавства по Дніпру. Цій роботі у наступному році буде приділено максимальну увагу, вона буде перебувати під постійним контролем керівництва реформованого відомства та галузі", - наголосив голова "Укрморрічфлоту" Сергій Крижановський.

Протягом наступного року фахівцями галузі буде завершено роботу з відкриття внутрішніх водних шляхів для іноземних суден, встановлено нові форми взаємодії з власниками річкових портів та операторів, поступово введено вільні тарифи, розроблено та затверджено програму розвитку внутрішніх водних шляхів і шлюзів, а також затверджено концепцію безпеки судноплавства. Для вирішення проблем галузі в обов’язковому порядку залучатимуться представники провідних приватних судноплавних та операторських компаній, що дозволить вирішувати проблеми галузі більш ефективно та врахувати побажання підприємств усіх форм власності.

Крім того, на сучасному технічному рівні буде проведено підготовку головної водної артерії країни до ЄВРО-2012, що дасть можливість приймати туристів, які прибуватимуть водним транспортом.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича від 9 грудня 2010 року № 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" на базі Держадміністрації морського і річкового транспорту буде утворено Державну службу морського та річкового транспорту України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...