Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 19:35
14970

Будівельникам стадіону до ЄВРО-2012 у Львові виплатили зарплату

ТОВ «БК «Комфортбуд» розрахувалася зі своїми працівниками, котрі працювали у Львові на будівництві стадіону до ЄВРО 2012. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький, повідомили кореспонденту ІМК у прес-службі ЛОДА.

«Сьогодні голова правління ВАТ «Комфортбуд» Андрій Гнатишак запевнив мене, що станом на 17 грудня проведений розрахунок за жовтень зі 110 робітниками, які працювали по цивільно-правових угодах, – розповів Володимир Губицький. – Також він повідомив, що з дев’ятьма будівельниками, з якими у листопаді закінчився термін дії цивільно-правових угод, проведено повний розрахунок».

Крім цього, під час зустрічі Володимира Губицького з Андрієм Гнатишаком було досягнуто домовленості, що до 23 грудня будівельники отримають зарплату за листопад.

26 листопада після страйку працівників «Комфортбуду» з ініціативи облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови ОДА Володимира Губицького, директора ТОВ «Альтком-Київбуд» (генпідрядник) Василя Огородника та директора ТОВ «БК «Комфортбуд» (субпідрядник) Тараса Калапуня з представниками ЗМІ. Під час брифінгу Тарас Калапунь запевнив, що зарплата працівникам буде повністю виплачена на початку наступного тижня.

Проте взятих на себе зобов’язань «Комфортбуд» повністю не виконав і виплатив заробітну плату лише своїм штатним працівникам. Будівельники, які працювали по цивільно-правових угодах обіцяних грошей не отримали.

Зважаючи на значний суспільний резонанс, облдержадміністрація взяла на контроль питання виплати заробітної плати будівельникам. Керівництво області провело неодноразові зустрічі з представниками «Комфортбуду». Зокрема, 10 грудня питання невиплати зарплати працівникам «Комфортбуду» розглядалося під час наради за участі представників ТОВ «Альтком-Київбуд», ТОВ «БК «Комфортбуд», облдержадміністрації, облради та міськради. Директор ТОВ «БК «Комфортбуд» Тарас Калапунь повідомив, що «Альтком-Київбуд» винний його компанії гроші за проведені будівельні роботи. У свою чергу директор ТОВ «Альтком-Київбуд» Василь Огородник зазначив, що за весь час роботи «Комфортбуду» на стадіоні ця компанія завжди отримувала авансові платежі.

Під час наради обом будівельним компаніям було доручено протягом дня зробити акт звірки взаємних розрахунків та передати його в облдержадміністрацію. Проте до кінця дня відповідний документ в ОДА подало лише ТОВ «Альтком-Київбуд». Зважаючи на це, голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль звернувся з листом до прокурора Львівської області з проханням розглянути питання невиплати зарплати робітникам ТОВ «БК «Комфортбуд».

Акт звірки взаємних розрахунків із печатками двох будівельних компаній надійшов до облдержадміністрації лише 13 січня. Цей документ підтвердив, що «Комфортбуд» отримав від «Альтком-Київбуд» авансовий платіж 1,7 млн. грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...