Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 03:52
Новини: Здоров'я
13185

У США безкоштовно вакцинують від грипу 350 тисяч осіб

Державний департамент охорони здоров’я та соціальних послуг США спільно з однією з провідних аптекарських мереж запровадив проект безкоштовного щеплення від грипу мешканців 15 заздалегідь обраних регіонів країни, повідомляє телеканал АВС. 

Фармпредставники передали на безоплатній основі 350 тисяч доз вакцини від грипу. 

Це перша подібна ініціатива, адже вона стосується не просто щеплення представників груп ризику, а всіх, хто має бажання попередити хворобу. Єдине, що слугувало орієнтиром для організаторів проекту, – широке охоплення вакцинацією афро-американців та представників інших національних та етнічних груп, які зазвичай залишаються менш задіяними у глобальних процесах охорони здоров’я, порівнюючи з білими та англо-саксами.

Слід також зауважити, що наразі у США від сезонного грипу щеплено вже третину населення, і процес вакцинації триває. Причому цього року він відрізняється високим рівнем поширення інформації про необхідність вакцинації. Серед способів донесення знань – повідомлення по пошті та SMS, спеціалізовані навчання у школах, радіоповідомлення, спеціальні лекції серед ділових людей, а також зайняття у центрах сімейної медицини.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...