Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 11:08
Новини: Політика
11295

Більш ніж третина українців вірять у можливість повторення Майдану - дослідження

Більш як третина опитаних громадян - 37% - вірять, що вже найближчим часом революційні настрої можуть вилитися в масові акції протесту на кшталт подій листопада 2004 року. Такі результати дослідження були отримані соціологічною групою "Рейтинг", яка 11 – 18 грудня провела опитування 2 тис. респондентів щодо протестів і протестних настроїв українців. Про це ІМК повідомили у прес-службі компанії.

Не вірять у це 46% опитаних. 17% респондентів не визначилися з даного питання.

Найбільш радикально налаштовані прихильники "Батьківщини" (58% вірять у повторення подій 2004 р.), "Свободи" (56%) та "Фронту Змін" (52%), відповідно найбільше це мешканці Заходу та Центру України.

Найменше вірять у те, що революційні настрої можуть вилитися в масові акції протесту на кшталт подій листопада 2004 року, виборці Партії регіонів (23%). Примітно, що мешканці Донбасу (33%) більше вірять у радикалізацію ситуації, ніж опитані на Півдні (30%) та Сході (28%).

Варто зазначити, що опитаних, які категорично впевнені у радикалізації протестів, вдвічі менше за тих, які це швидше припускають. Загалом лише кожен десятий українець упевнений, що в Україні однозначно назрівають революційні настрої і вони в переважній більшості однозначно вірять у те, що ці настрої можуть вилитися в масові акції протесту на зразок подій листопада 2004 року. Зокрема, це майже кожен п’ятий прибічник "Батьківщини" та "Фронту Змін", кожен четвертий – "Свободи".

Для значень, близьких до 50%, похибка репрезентативності дослідження становить не більш ніж 3%, для значень, близьких до 30%, - не більш як 2,6%, для значень, близьких до 10%, - не більш ніж 1,8%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...