Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 18:53
Новини: Київ
22875

О.Попов контролюватиме сферу охорони здоров’я, транспорту та зв'язку

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження, яким затвердив перелік Головних управлінь та інших структурних підрозділів, що знаходяться в безпосередньому підпорядкуванні голови та його заступників. Відповідно до розпорядження Олександр Попов особисто контролюватиме роботу Головного управління охорони здоров’я та Головного управління транспорту та зв’язку. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМДА.

Олександр Мазурчак опікуватиметься: Головним управлінням комунального господарства; Головним управлінням житлового господарства; Головним управлінням контролю за благоустроєм; Головним управлінням енергетики, енергоефективності та енергозбереження; Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій; Управлінням ритуальних послуг.

Анатолій Голубченко готуватиме столицю до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, йому підпорядковуватиметься відповідне Головне управління.

Руслан Крамаренко опікуватиметься фінансовим благополуччям киян, йому підпорядковані: Головне фінансове управління; Головне управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту; Головне управління економіки та інвестицій; Головне управління цінової політики; Головне управління земельних ресурсів.

Михайло Кучук куруватиме діяльністю: Головного управління містобудування та архітектури; Головного управління капітального будівництва; Головного управління житлового забезпечення.

Леонід Новохатько контролюватиме роботу: Головного управління культури; Головного управління освіти і науки; Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту; Управління у справах національностей та релігій; Головного управління праці та соціального захисту населення; Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці; Служби у справах дітей; Управління туризму і курортів; Головне управління охорони культурної спадщини.

Олександру Пузанову підпорядковуватимуться: Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Головне управління комунальної власності м. Києва;Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю; Головне управління з питань реклами; Управління преси та інформації та Державний архів м. Києва.

Віктор Сівець опікуватиметься: Головним управлінням з питань регуляторної політики та підприємництва; Головним управлінням промислової, науково-технічної та інноваційної політики; Головним управлінням з питань захисту прав споживачів; Головним управлінням торгівлі та побутового обслуговування населення; Головним управлінням екології та охорони природних ресурсів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram