Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 00:07
19185

Львівська митниця перебрала функції Енергетичної регіональної митниці

У Львівській митниці за участі начальника митниці Романа Микитюка відбулася зустріч з учасниками зовнішньоекономічної діяльності, які будуть проводити декларування товарів, митне оформлення котрих досі здійснювали відповідні підрозділи Енергетичної регіональної митниці, з метою з’ясування проблемних питання, що можуть виникнути в суб’єктів ЗЕД. Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі Львівської митниці.

 

Керівництво митниці проінформувало присутніх про оптимізацію структури Енергетичної регіональної митниці та першочергові заходи щодо забезпечення підрозділами Львівської митниці безперебійного митного оформлення товарів суб’єктів ЗЕД.

 

Зокрема передбачено: можливість здійснювати оформлення документів контролю за доставкою у підрозділах Львівської митниці з 23 грудня 2010 року; оформлення листів про погодження у разі звернень суб’єктів ЗЕД протягом двох годин; в разі виникнення проблемних питань під час митного оформлення товарів, які попередньо належали до компетенції Енергетичної регіональної митниці, терміново вирішувати їх спільно керівництвом Львівської та Енергетичної регіональної митниці; можливість використання картки акредитації тих суб’єктів, які перебувають на єдиному обліку тільки в Енергетичній регіональній митниці, до 01.02.2011. спрощений механізм перерахування коштів з рахунків Енергетичної на рахунки Львівської митниці, можливість викори стання класифікаційних рішень та рішень про визначення митної вартості, що видані Енергетичною митницею, під час митного оформлення товарів у Львівській митниці.

 

Як відомо, відповідно до наказів Держмитслужби від 17.12.2010 № 1486 та № 1489, у зв’язку з реорганізацією Енергетичної регіональної митниці з 24.12.2010 деякі функції митного контролю та митного оформлення товарів, які досі оформляла Енергетична регіональна митниця, передано відповідним митним органам за ознакою адміністративно-територіального устрою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...