Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
18930

Через заборгованість із зарплати розірвано контракти з керівниками 285 підприємств

За результатами заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях тимчасових комісій при держадміністраціях з питань погашення заборгованості із заробітної плати, участь у роботі яких беруть представники податкових органів, з початку 2010 року 8,6 тис. підприємств погасили заборгованість із заробітної плати на суму 1 298,5 млн грн і перерахували до бюджету 236,2 млн грн податку з доходів фізичних осіб. Про це ІМК повідомили у прес-службі ДПА.

Крім того, після проведення працівниками державних податкових органів індивідуальної роз’яснювальної роботи з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, 11,5 тис. підприємств погасили заборгованість із заробітної плати на суму 1 525,3 млн гривень.

За результатами контрольно-перевірочної роботи погашено заборгованість із зарплати на суму 237,3 млн гривень.

Всього за рахунок проведення спільних дій органів державної податкової служби й органів влади на місцях, індивідуальної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників і за наслідками контрольно-перевірочної роботи погашено заборгованість із заробітної плати на загальну суму 3 061,1 млн гривень.

Податковими органами України ініційовано питання розірвання контрактів з керівниками 285 підприємств державної та комунальної форм власності. До органів прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 4,9 тис. юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із виплати заробітної плати на суму 895,8 млн гривень. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram