Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
34020

М.Чечетов: кінець 2011 року продемонструє позитивні наслідки реформ

За перший рік нова влада встигла зробила серйозні кроки для розвитку демократії в країні та підвищення ролі цивільних інститутів у прийнятті важливих державних рішень. Про це заявив народний депутат, перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, коментуючи підсумки 2010 року, повідомили ІМК у прес-службі політсили.

На його думку, головним досягненням влади в 2010 році стало не стільки досягнення політичної і економічної стабільності, скільки створення умов для побудови демократичного суспільства та забезпечення відкритості влади.

М.Чечетов переконаний, що 2011 рік закладе надійний фундамент майбутнього нашої країни. При цьому політик наголосив, що "перше півріччя хоч і буде складним, але кінець року продемонструє, що реформи вже дають позитивні результати для людей і економіки країни в цілому".

"Гласність та відкритість – принципи роботи уряду і парламентської більшості. Влада перестала засекречувати результати своєї діяльності, як це робив уряд Тимошенко", – заявив нардеп.

Він також відзначив, що "свобода слова в Україні набула реальних рис. За минулі півроку для розвитку свободи слова, демократії зроблено значно більше, ніж за попередні п'ять років. Порожні обіцянки залишилися у минулому".
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram