Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 00:44
Новини: Політика
14205

Іван Попеску: Україна на порозі введення безвізового режиму

Україна стала ближче до Європи завдяки нинішній владі, яка відновила в найкоротші терміни політичну та економічну стабільність в країні. Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, віце-президент ПАРЄ Іван Попеску, коментуючи підсумки 2010 року, повідомили ІМК у прес-службі ПР. 

"Парламентська асамблея Ради Європи у своїй жовтневій резолюції "Функціонування демократичних інститутів в Україні" вітала відновлення в Україні політичної стабільності, а також консолідацію гілок влади, які дозволяють здійснювати економічні та демократичні реформи", - заявив політик.

Народний депутат упевнений в тому, що всі рекомендації Ради Європи, що стосуються України, будуть виконані. При цьому він висловив надію, що "нові доповідачі Ради Європи будуть вивчати факти, а не емоції, з якими звертаються до Моніторингового комітету окремі представники опозиції".

"Хочеться вірити, що в 2011 році, коли будуть розглядатися документи щодо виконання зобов'язань України перед Радою Європи, ми отримаємо чіткий сигнал про завершення процедури моніторингу нашої країни", - підкреслив політик.

Говорячи про успіхи України на європейському напрямку, Іван Попеску зазначив, що саме при Президентові Вікторі Януковичі наша держава вперше одержала план дій щодо введення безвізового режиму при короткострокових поїздках наших громадян за кордон.

"Протягом наступного року ми виконаємо рекомендації Євросоюзу і підпишемо угоду про введення безвізового режиму. Залишиться за малим - політичною волею Європарламенту. І якщо в наступному році опозиція буде конструктивно співпрацювати з парламентською більшістю, то з боку Євросоюзу будуть здійснені реальні дії щодо введення для громадян України безвізового режиму ", - констатує політик. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...