Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 17:47
Новини: Економіка
12405

О.Плотніков: 2010 рік був позитивним в економічному плані

2010 рік був успішним і позитивним в економічному плані. Про це свідчать як показники зростання економіки, так і важливі для країни законодавчі акти, які будуть регулювати відносини в економіці не тільки у 2011 році, а й надалі. Таку думку висловив народний депутат від фракції Партії регіонів Олексій Плотніков, повідомили ІМК у прес-службі ПР.

Парламентарій відзначив істотне зростання економіки і досить низький рівень інфляції, які дозволили забезпечити фінансову стабільність у 2010 році й закласти основу для подальшого розвитку країни. "У нас рік закінчився із зростанням 4,7%, він закінчився з досить помірною, я б навіть сказав, несподівано м'якою інфляцією порівняно з тим, чого можна було б очікувати. Рік закінчився з певними економічними успіхами у відносинах з нашими міжнародними партнерами як з СНД, так і з ЄС", - сказав він.

О.Плотніков також нагадав про важливі законодавчі акти, які, за його словами, будуть регулювати економічні відносини не тільки у 2011 році, а й надалі.

"Що стосується законодавчого забезпечення, природно, потрібно відзначити прийняття Податкового кодексу, який визначає і підприємницький клімат, і зниження податку на прибуток, і зниження податку на додану вартість. Це той документ, який матиме дуже велике значення для економіки. Також був прийнятий бюджет, внесені зміни до Бюджетного кодексу. У цих документах визначена більша самостійність регіонів, можливість зберігати на місцях зароблені кошти", - наголосив депутат.

"Усе перелічене відзначає 2010 рік як позитивний в економічному плані", - резюмував О.Плотніков.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram