Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 18 червня 2019 14:30
18225

Трудовий колектив Дрогобицького долотного просить допомоги у М.Цимбалюка

Депутати Львівської обласної ради просять голову Львівської ОДА Михайла Цимбалюка втрутитись у ситуацію, що виникла на ВАТ «Дрогобицький долотний завод». Як повідомляє кореспондент ІМК, відповідне депутатське звернення на сесії облради зачитав депутат Михайло Задорожний.

Депутат зачитав звернення трудового колективу підприємства, у якому зокрема зазначається: «Трудовий колектив ВАТ «Дрогобицький долотний завод» вкрай стурбований ситуацією, що склалася навколо підприємства та рейдерською атакою колишнього власника ВАТ «Дрогобицький долотний завод» - російського холдингу «ВБМ-груп», яке довело підприємство до банкрутства».

«Новий власник ВАТ «Дрогобицький долотний завод» відновив роботу підприємства, забезпечив обсяги виробництва товарної продукції. Такий підхід з боку нового інвестора знаходить розуміння та підтримку трудового колективу заводу. Всупереч законним рішенням судів, «ВБМ-груп», через корумповані зв'язки в окремих державних органах України, розпочало кампанію із спробами впливу на судові органи, прямого тиску на державних реєстраторів з вимогою провести протиправні дії щодо керівництва на підприємстві. У зв'язку з цим прошу вашого втручання та недопущення знищення підприємства, що тягне за собою серйозну загрозу економічним інтересам громади м. Дрогобича та стабільності в регіоні», - сказав Ми хайло Задорожний.

Як повідомляв ІМК, М.Цимбалюк заявив про те, що Президент України Віктор Янукович поставив перед ним чіткі завдання, серед яких – наведення порядку на Дрогобицькому долотному заводі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram