Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 09:06
Новини: Політика
23865

Львівська обласна рада ухвалила заяву про позбавлення С.Бандери звання героя

«Львівська обласна рада висловлює протест проти незаконного протиправного рішення Вищого адміністративного суду, який пішов на поводу тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади. Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суд ухвалив за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєд вєдєву», - йдеться у тексті заяви Львівської обласної ради щодо позбавлення статусу Героя України Степана Бандери, текст якої надав кореспондент ІМК.

Дану заяву депутати Львівської обласної ради прийняли сьогодні вночі біля пам’ятника Степану Бандері у Львові. Третя позачергова сесія Львівської обласної ради 6 демократичного скликання відбудеться спільно із загальними зборами депутатів Львівської міської ради, повідомив під час засідання президії Львівської облради запрошений – секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.

«...Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування наших національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми, депутати Львівської обласної ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом», - йдеться у тексті заяви, яку депутати прийматимуть без змін, оскільки під час засідання президії у представників депутатських фракцій не було жодних зауважень.

Довідка ІМК: Подібну спільну заяву учора підписали голови трьох обласних рад Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини Олександр Сич, Олег Панькевич та Олексій Кайда, у якій висловили обурення ухвалою Вищого адміністративного суду України, котрий визнав недійсним Указ Президента України "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...