Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 16:21
Новини: Економіка
19080

С.Тігіпко має оприлюднити графік обговорення пенсійної реформи - профспілки

Профспілки вітають заяву віце-прем’єр-міністра України - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка про готовність провести громадське обговорення та закликають оприлюднити точний графік та місця такого обговорення у Києві та регіонах. Про це йдеться в заяві Національного форуму профспілок України, підписаній заступником голови НФПУ Володимиром Кабанченком, яку має у своєму розпорядженні ІМК

За повідомленням, НФПУ вже звертався до уряду з пропозицією залучити профспілки до Всенародного громадського обговорення змін до системи пенсійного забезпечення. Аналогічні звернення до голів облдержадміністрацій та керівників управління Пенсійного фонду України в областях надіслали регіональні організації НФПУ та представники Всеукраїнської профспілки працівників ринків, торгівлі та підприємців.

"Однак лише у двох областях – Рівненській та Сумські профспілки отримали відповіді від регіональних відділень Пенсійного фонду. Також профспілки не отримали жодної офіційної відповіді й від Кабінету Міністрів", - йдеться в заяві.

"Те, що лише чиновники двох із 25-ти адміністративних утворень відгукнулися на наші запити, свідчить про загрозу перетворення всенародного обговорення пенсійної реформи на бутафорію. Аби у громадськості не виникло сумнівів щодо щирості уряду обговорювати пенсійну реформу, НФПУ пропонує Міністерству соціальної політики оприлюднити програму громадських обговорень із зазначенням місць та часу їх проведення, а також обов’язково запросити на них представників профспілок, експертів та зацікавлених громадських організацій", - наголосили у профспілках. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram