Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 05:28
Новини: Політика
21675

Документи Ю.Тимошенко свідчать про нецільове використання "екологічних грошей" - заява КМУ

"Документи, підписані Тимошенко (екс-прем'єр-міністром України. - Ред.), спростовують заяви Тимошенко про те, що вона не витрачала "кіотських грошей", - про це йдеться в заяві прес-служби Кабінету Міністрів, яка є в розпорядженні ІМК.

"На зустрічі з представниками японських ЗМІ екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вдалася до відвертої брехні. Вона заявила, що "гроші, отримані від співробітництва з Японією в рамках "Кіотського протоколу" ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології". Очевидно, вона розраховувала на те, що ховаючи у воду кінці фінансових операцій, які суперечать чинному законодавству, засекретила відповідні розпорядження", - йдеться в заяві.

"Кабінет Міністрів України скасував гриф "Для службового користування" щодо низки урядових актів, серед інших і щодо Розпорядження КМУ № 1049-р "Про поповнення єдиного казначейського рахунку", яке Юлія Тимошенко підписала 9 вересня 2009 року", - наголосили в уряді.

"Дослівно Прем’єр-міністр Ю.Тимошенко розпорядилася: "З метою поповнення єдиного казначейського рахунка терміново здійснити конвертацію 200 млн євро, які надійшли від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів відповідно до Кіотського протоколу, в національну валюту через Національний банк за його офіційним курсом".

Отже, ні про які цільові програми, ні про яке цільове використання "екологічних грошей" не йшлося. Внаслідок провальної бюджетно-фінансової політики єдиний казначейський рахунок перебував у критичному стані, і для його поповнення Тимошенко використала гроші, отримані від Японії виключно на екологічні програми. Таким чином, Юлія Тимошенко продовжує спроби ввести в оману не тільки громадян України, а й зарубіжних партнерів, чим продовжує завдавати шкоди державі Україна", - йдеться в заяві КМУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...