Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 19 червня 2019 09:48
12270

Закон є й надалі буде один для всіх - прокурор Львівщини

Прокурор Львівської області Віталій Ковбасюк сьогодні на прес-конференції розповів журналістам про пріоритети роботи обласної прокуратури у 2011 році. Ці пріоритети були визначені під час засідання колегії обласної прокуратури, повідомляє кореспондент ІМК.

"Першим пріоритетом роботи прокуратури Львівської обалсті, а також усіх районних прокуратур та міжрайонних та міжміських прокурорів буде боротьба з корупцією у всіх її проявах, недопущення здійснення корупційних правопорушень та підтвердження принципів невідовортності покарання відповідно до українського законодавства. Я сьогодні хочу наголосити: "Закон є й буде надалі один для всіх. Як для представників державної влади, так і для представників органів місцевого самоврядування, суддів та прокурорів Львівщини. Ми будемо зосереджувати свою роботу на захисті державних інтересів щодо виявлення, недопущення розкрадання бюджетних коштів", - сказав В.Ковбасюк.

Прокурор Львівщини додав, що органи прокуратури і надалі стоятимуть на захисті прав громадян щодо дотримання прав соціального та пенсійного забезпечення, щодо дотримання законодавства у сфері земельних відносин, де часто трапляються різні правопорушення тощо. "Ми будемо працювати, щоб кожен львів’янин почувався захищеним і отримував винагороду за свою працю", - сказав В.Ковбасюк.

Він також додав, що прокуратура стоятиме на сторожі захисту прав громадян, яких затримують працівники правоохоронних органів, зокрема міліції. Обласна прокуратура робитиме все можливе для недопущення та боротьби щодо тих "правоохоронців, які застосовують силу при затриманні громадян".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...