Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 18:00
Новини: Політика
12900

Українське борошно матиме попит на внутрішньому та зовнішньому ринках - М.Присяжнюк

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, перебуваючи сьогодні з робочою поїздкою у Волинській області, взяв участь у відкритті нового борошномельного комплексу ТзОВ "Волинь-зерно-продукт", а також ознайомився з діяльністю СГПП "Рать" та оглянув особисті селянські господарства у селі Ратнів Луцького району, передає кореспондент ІМК.

М.Присяжнюк наголосив, що він задоволений відвіданням Волині, зокрема зауважив, що підприємство ТзОВ "Волинь-зерно-продукт" є однією з ланок ланцюга з переробки зернових.

"Прем’єр-міністр М.Азаров поставив завдання, щоб зерно максимально перероблялося на території України. І бачимо, що на цьому підприємстві (ТзОВ "Волинь-зерно-продукт". – Ред.) обладнання останнього досягнення науки і техніки, провідних європейських компаній. І ми розуміємо, що ця продукція матиме попит", - наголосив міністр.

За словами М.Присяжнюка, по-перше, волинська влада буде забезпечена високоякісним борошном. І по-друге, нагадав міністр, борошно має високий потенціал експортної складової.

"У нас щороку зростають обсяги експорту борошна. Тобто я вважаю, відкриття цього підприємства має великий потенціал, який потрібен як для регіонального сегмента аграрного сектора, так і для держави в цілому. Я задоволений, що керівництво сьогодні бачить чітко шлях, як треба розвивати традиції, використовувати потенціал людський, в тому числі й сільських голів використовувати для того, щоб відродити особисті господарства", - зазначив урядовець.

Міністр додав, що український народ працьовитий і хоче працювати. І головне сьогодні, за його словами, - показати шлях, звідки потрібно починати, яка буде державна підтримка, і до цього в міністерстві готові.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...