Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 04:57
Новини: Політика
13770

М.Азаров розповів, чим приваблюватиме інвесторів

Країна повинна створити такі умови, за яких власник підприємства буде думати про те, як він буде жити завтра. Таку думку висловив в ефірі прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає ІМК.

«І ось ми про це думаємо. Ми прийняли Податковий кодекс, в який багато копій критично звернено, однак саме Податковий кодекс зараз знизив податок на прибуток з 25 до 23%. Це значить, 2% прибутку залишилося для модернізації виробництва», - розповів він.

«Саме Податковий кодекс звільнив від сплати податку саме ту частину прибутку, яка буде спрямована на модернізацію енергозбереження. У наших планах будівництво заводів виробництва альтернативних видів електроенергії, заводу з прийому зрідженого газу», - додав прем'єр.

«Інвестиційна програма і програма інноваційного оновлення нашої економіки на 2011 рік дуже серйозна. Знову ж таки, все впирається у ресурси. Саме тому уряд проводить політику, яка спрямована на створення сприятливого інвестиційного клімату. Податковий кодекс, закон про дерегуляцію, зменшення адміністративного впливу, втручання у бізнес, боротьба з корупцією - ось ці всі заходи мають залучити іноземні інвестиції, маємо дозволити нашим власним інвестиціям працювати на оновлення ", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...