Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Технології
27765

Нацрада затвердить Методику нарахування ліцензійного збору - В.Манжосов

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення намагатиметься прискорити процедуру затвердження Методики нарахування ліцензійного збору. Як повідомили ІМК у прес-службі Нацради, про це сьогодні під час брифінгу в Києві сказав її голова Володимир Манжосов.

За повідомленням прес-служби, ліцензійний збір і плата за переоформлення ліцензій на мовлення та провайдерів програмної послуги нараховуються згідно із Законом України № 2822 "Про внесення змін до статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення”, що набрав чинності 13 січня 2011 року. Законом передбачено, що Методику розрахунків ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги затверджує Кабінет Міністрів України.

Після офіційного оприлюднення (набрання чинності) Методики Нацрада прийме окреме рішення, яким буде визначено розмір ліцензійного збору (плати за переоформлення), зазначив В.Манжосов. Нині, в період до набрання чинності Методики, Національна рада ухвалюватиме відповідні рішення щодо ліцензування телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги, а нарахування ліцензійного збору та плата за переоформлення ліцензій буде здійснюватися після остаточного врегулювання цього питання.

"Зараз ми щільно працюємо з Кабінетом Міністрів, з міністерствами з приводу того, щоб Методика була прийнята найближчим часом, і ми змогли б повністю діяти в законодавчому полі”, – заявив В.Манжосов. За інформацією прес-служби, на сьогоднішньому засіданні було перенесено низку питань, що стосувалися внесення змін до ліцензій провайдерів програмної послуги.  

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, Нацрада позапланово перевірить 17 телерадіокомпаній.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram