Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 19:59
12360

У Львові обговорять Угоду про зону вільної торгівлі

25 січня у Львові відбудеться бізнес-ранок з приводу зони вільної торгівлі, який організовують Посольство Великої Британії в Україні, делегація Євросоюзу в Україні, Європейська бізнес-асоціація за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради. Про це кореспонденту ІМК повідомили у Львівському прес-клубі реформ.

Гостями бізнес-ранку стануть голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, представники Львівської міської ради, начальник відділу політики, комунікацій і проектів Посольства Великої Британії в Україні Аллан Данкан, менеджер проекту "Підтримка діалогу зацікавлених сторін вУкраїні щодо запропонованої зони вільної торгівлі ЄС – Україна" Сергій Нерпій та інші.

Мета заходу: обговорення питань майбутніх можливостей та викликів для України в контексті підписання Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі.

Довідка ІМК. Переговори ЄС та України щодо Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі ведуться вже протягом двох років. Укладення цієї угоди має дві першочергові цілі. По-перше, очікується, що вона сприятиме зниженню тарифів на торгівлю між Україною та ЄС, не враховуючи тих умов, що були погоджені в рамках вступу України до Світової організації торгівлі у 2008 році. По-друге, вона гармонізує значну частину українського юридичного та адміністративного законодавства зі стандартами ЄС як наслідок значної інтеграції України у внутрішній ринок Європейського Союзу.

Успішне виконання цього завдання може призвести до щорічного зростання української економіки України на 4,5%, підвищення стандартів рівня життя і створення нових робочих місць. Україна стане більш привабливою з точки зору інвестиційного клімату внаслідок реформування системи управління, зміцнення верховенства права, запровадження більшої прозорості і боротьби з корупцією. З огляду на довготермінове партнерство, саме в цьому зацікавлені і ЄС, і Україна.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...