Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
16500

Стратегічні об'єкти не можуть бути приватизовані - КМДА

Київська міська державна адміністрація підготувала та передала на розгляд депутатів Постійної комісії Київради з питань власності проект Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2011-2012 роки. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМДА.

"Ми пропонуємо виставити на продаж ті об’єкти, про які є достовірні відомості, що вони не були приватизовані раніше, там не перебувають установи й організації, які забезпечують життєдіяльність міста, вони не використовуються медичними установами чи органами громадського правопорядку", – підкреслив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Серед основних пріоритетів Програми він назвав: збільшення надходжень до бюджету Києва від приватизації, підвищення конкурентоздатності та прозорості процедур відчуження майна, продаж дрібних та малоліквідних пакетів акцій, збиткових та малоприбуткових підприємств, об’єктів незавершеного будівництва, а також залучення покупців, які зацікавлені у довгостроковому розвитку підприємств.

При підготовці проекту Програми були виправлені недоліки минулих років, які слугували об’єктом критики громадськості. На відміну від попередньої Програми приватизації, у проект нової Програми не увійшли об’єкти історико-культурної спадщини, нерухомість та майнові комплекси, які знаходяться у використанні комунальних підприємств.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram