Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 07:51
17085

На Херсонщині проведено рейд з перевірки місць торгівлі хлібом

За вказівкою голови Херсонської облдержадміністрації Миколи Костяка та начальника УМВС України в Херсонській області Валерія Літвіна міліція та інші зацікавлені відомства розпочали перевірки на ринках міста щодо виявлення порушень правил реалізації хлібобулочних виробів та дотримання санітарних норм. Про це ІМК повідомили у ВЗГ УМВС України в Херсонській області.

За повідомленням, щодня ця продукція завозиться до Херсонської області на кількох вантажівках. Вона направляється на ринки м. Херсона, де реалізовується у продуктових магазинах та кіосках. Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС спільно з Херсонською обласною санітарно-епідеміологічною станцією та державною інспекцією по контролю за цінами в Херсонській області провели рейд на ринках міста, де здійснюється торгівля хлібобулочними виробами, завезеними з інших міст.

Зокрема, правоохоронці перевіряли законність обігу продукції, умови реалізації в торговельній мережі та санітарно-технічний стан місць продажу. Особливу увагу перевіряючі звертали на цінову політику реалізації хлібобулочних виробів, правила їх транспортування, наявність супровідних документів, які засвідчують якість продукції, умови зберігання та відпуску, терміни придатності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, наявність санітарних паспортів на автотранспорт, який перевозить хліб. Також спільно з ДАІ працівники УДСБЕЗ відпрацювали всі автомобілі, які ввозили хліб до Херсона. Ніяких порушень правил перевезення виявлено не було.

Під час проведення спільних перевірок встановлено, що один транспортний засіб у середньому забезпечує продукцією для подальшої її реалізації 20-25 підприємців на загальну суму 5 тис. грн, що в середньому складає щодобовий обіг хлібобулочних виробів на суму понад 20 тис. грн.

У більшості випадків хліб реалізовувався на необлаштованих місцях (коли продаж вівся з землі або автотранспорту), були зафіксовані порушення умов зберігання продукції (хліб навалом). Практично в кожному місці реалізації була відсутня Книга відгуків та пропозицій.

За виявленими фактами порушень санітарних норм реалізації хлібобулочних виробів складено адміністративні протоколи та направлено подання директору одного з ринків обласного центру. Відібрано зразки хлібобулочних виробів, які направлено до Херсонської обласної санітарно-епідеміологічної станції для проведення дослідження.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...