Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
35565

У НРУ занепокоєні відсутністю єдності національно-демократичних сил

"День Соборності - це день єднання українців у єдиній українській державі. 22 січня 1919 року на Софіївській площі було проголошено акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки", - йдеться у заяві Народного Руху України, яке є у розпорядженні ІМК.

"Суть Дня Соборності – це потреба єднання народу, передусім у складний для нього час. В умовах війни на кілька фронтів, нестачі продовольства та зброї – політики двох українських держав знайшли час і можливість для єднання, піднялися над дріб’язковістю власних інтересів задля єдиної національної мети", - наголошується у заяві.

На думку "рухівців", зараз Україна переживає не менш складні часи: "До влади прийшли антиукраїнські, антидержавницькі сили, що сіють розбрат серед українців, запреречують українські національні цінності, ставлять під загрозу соборність Української держави".

Народний Рух України, який 21 січня 1990 року підняв українців на загальноукраїнську акцію "Ланцюг Єднання", висловлює тривогу з приводу відсутності сьогодні єдності національно-демократичних сил. "Через особисті амбіції деяких політиків, через свідому згоду на поділ владою опозиції на "добру" і "неконструктивну", через фінансову залежність деяких політичних сил від влади, демократичні сили розколоті і немічні", - ідеться в заяві.

Тому в НРУ вважають, що "відзначення Дня Соборності повинно стати приводом для переосмислення демократичними силами та їх лідерами своїх руйнівних дій. Потрібно, нарешті, спільно і без будь-яких умов приступити до об’єднання демократичної опозиції".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram