Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
25815

У Львові зростуть тарифи на водопостачання

У Львові зростуть тарифи на водопостачання. Як повідомила журналістам директор департаменту ЖКГ ЛМР Наталія Павлюк, 20 січня Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи для населення 39 підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства на централізоване водопостачання й водовідведення з 1 лютого, передає кореспондент ІМК.

"За останніх два з половиною роки ціна на електроенергію для нашого "Львівводоканалу" виросла на 30%, а це основний складник вартості води. Вартість для населення не змінилася, і сьогодні підприємство перебуває на межі своєї діяльності. Кожна послуга має мати свою ціну. Сьогодні ціни встановлює держава. Якщо держава піднімає ціну на електроенергію, то автоматично мають зростати і інші послуги. Питання підняття тарифів, власне, до держави, а не до міста", - сказав мер Львова Андрій Садовий.

Конкретної цифри, наскільки зросте тариф на водопостачання, поки немає, оскільки офіційних роз’яснень від національної комісії до міської ради ще не надійшло.

"Конкретні цифри я назвати поки не можу. В середньому НКРЕ дала згоду на підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення на 15%. Скільки це буде для Львова, ще невідомо. Про перегляд тарифу на водопостачання мова йде давно. Ми пройшли інспекцію цін, яка дуже скрупульозно вивчала кожну цифру, які подала наша водопостачальна організація. Всі розрахунки були подані більше двох місяців тому на розгляд національної комісії. Якщо ж говорити про затратну і дохідну частину водоканалу, то тарифи мали б зрости набагато більше", – повідомила Н.Павлюк.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram