Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16830

Г.Герман: мрію, щоб влада й опозиція утворили єдиний ланцюг

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман мріє, щоб хоча б в один День Соборності України влада і опозиція взялися за руки. Як передає ІМК, про це вона сказала в ефірі "5 каналу".

"Я мрію про той день, коли принаймні в один день Злуки і влада, і опозиція разом візьмуться за руки й утворять єдиний ланцюг. Так має бути в Україні. Координувати – хай координують. І вони (опозиція. – Ред.) мають всі умови для політичної діяльності. Ніхто в Україні не забороняє опозиції, ніхто їм не перешкоджає працювати", - наголосила Г.Герман.

"Звичайно, ми хотіли б конструктивної позиції. Ми хотіли би, щоб це були люди, котрі щось пропонують державі, якось допомагають, виправляють помилки влади, пропонують альтернативні шляхи", - зауважила заступник глави АП.

За її словами, ніхто б не хотів просто крикунів і збурювачів людей. "Таких підбурювачів народ відкинув один раз і він їх відкине на наступних виборах. А тих представників опозиції, які вміють щось робити, не тільки кричати на майданах, а й які будують фабрики, роблять доброчинні акції. Такі речі допомагають країні, допомагають людям", - резюмувала Г.Герман.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram