Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
24405

Україна і Білорусь створять баланс дефіцитних продуктів харчування

Україна та Білорусь мають співпрацювати по обміну товарів і продуктів харчування. Про це сьогодні під час зустрічі з міністром сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь Михайлом Русим сказав міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, передає кореспондент ІМК

"Інформація про проведення "Зеленого тижня" в Німеччині облетіла весь світ, і цьому є підтвердженням те, що продовольча безпека є номером один для країн. І це навіть виписано ООН, що кожна країна має забезпечити продовольчу безпеку", - наголосив М.Присяжнюк.

"Враховуючи те, що в нас сьогодні споживач і український, і білоруський загалом має такі своєрідні традиційні звички, думаю, тут якраз ми маємо співпрацювати по обміну товарів і продуктів харчування", - наголосив міністр.

За словами М.Присяжнюка, сьогоднішні переговори між міністерствами АПК України і Білорусії ще раз підтвердили, що буде створено спільний баланс по дефіцитних видах продукції харчування. "Ми обов’язково будемо робити кроки, щоб збалансувати потреби і нашого споживача, і білоруського споживача", - додав урядовець.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram