Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
15330

На Одещині вилучено несертифіковану піротехнічну продукцію на понад 4,3 млн грн

У рамках проведення операції "Щит” співробітники податкової міліції Одещини виявили у складських приміщеннях на території одного з ринкових комплексів Одеси велику партію піротехнічно-побутових виробів китайського виробництва на суму 4,3 млн грн. Про це ІМK повідомили у прес-службі ДПА України.

Власником товару, який зберігався у непристосованих для цього приміщеннях, виявилось місцеве товариство з обмеженою відповідальністю.

Не маючи відповідної ліцензії та інших дозволів, передбачених чинним законодавством для суб’єктів господарювання, котрі займаються виробництвом, перевезенням, торгівлею та використанням піротехнічних засобів, підприємливі бізнесмени реалізовували різноманітні салютні установки, петарди, хлопавки та іншу подібну „піротехніку” дрібнооптовими партіями та вроздріб через мережу власних торгівельних закладів на ринках міста.

Виявлену під час перевірки піротехнічну продукцію загальною вартістю понад 4,3 млн грн вилучено. За даним фактом проводиться подальша перевірка.

Фахівці застерегли споживачів, що для того, аби вберегти себе та оточуючих від нещасних випадків, для влаштування феєрверків слід купувати лише сертифіковану піротехнічну продукцію, що продається у спеціалізованих торгівельних закладах з необхідними документами та ліцензіями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram