Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
16410

Реформа ЖКГ є найскладнішою реформою – замміністра ЖКГ

Без комплексного і системного підходу до реформи галузі ми і далі матимемо те пересіпування, яке є зараз. Про це в прямому ефірі на одному з українських телеканалів сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорій Семчук, передає ІМК.

Заступник міністра вважає, що влада повинна прийти до людей і розповісти про цю реформу. "Реформа ЖКГ є найскладнішою реформою. Деякі країни Європи розпочали її в 50-х роках і вона ще далі триває", - додав він.

За словами Г.Семчука є чотири основні принципи проведення реформи ЖКГ, Зокрема це - удосконалення нормативно-правової бази, бо без цього жодна реформа не зможе бути проведена, але головне розуміти які і для чого закони й документи приймати. Далі - удосконалення системи управління галуззю. "Не можемо ми будувати ринкові відносини, а в галузі ЖКГ залишити ті відносини, які були при Радянському Союзі", - вважає Г.Семчук.

Також заступник міністра назвав серед основних принципів - фінансову стабілізацію галузі, основою якої є тарифна складова, а також - технічне переоснащення з врахуванням енергозбереження.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram