Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Спорт
29970

Україна отримала єдиний список фанів-хуліганів, який використовує Європа

Єдиний список фанів-хуліганів, який використовує Європа під час проведення великих футбольних турнірів для обмеження перетину кордону країн-господарів, Україна до ЧЄ-2012 вже отримала. Відпрацьовуватимуть його після проведення жеребкування між командами чемпіонату. Про це сказав перший заступник голови Національного агентства з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012 ("Укрєвроінфрапроект") Олександр Бірсан, повідомили ІМК в Інформаційному центрі "Україна-2012".

"Європа використовує єдиний банк даних щодо ідентифікації вболівальників-хуліганів, за якими зафіксовано правопорушення, в тому числі і для обмеження в’їзду у країни під час проведення міжнародних матчів. Україна отримала цей список. Після жеребкування 2 грудня 2011 року нам будуть відомі 16 команд-учасниць Євро, ми будемо конкретніше відпрацьовувати ситуацію з безпекою щодо обох країн-організаторів турніру", - зазначив О.Бірсан.

За його словами, це буде велика кропітка робота, адже слідом за командами приїжджають тисячі їхніх уболівальників. Тож необхідно знати, чого очікувати від фанів кожної країни. Система обмежень для фанів-порушників, яку запровадять на українських кордонах, дозволить мінімізувати можливі негативні прояви, у тому числі й хуліганського або провокаційного характеру.

Нагадаємо, в Україні також для кожного матчу ЄВРО-2012 буде розроблена окрема тактика з організації безпеки та правопорядку у приймаючих містах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram